VYTVORÍME PRE VÁS ŠTÝLOVÉ BÝVANIE, PO KTOROM TÚŽITE

S Progressivou nezháňate dodávateľov čiastkových prác. Váš domov finalizujeme ako jeden celok a preberáme plnú zodpovednosť.

DOMY A BYTY

Je to Váš domov, preto má vyjadrovať Váš štýl, napĺňať domácnosť správnou atmosférou a všetkým členom pohodu. Váš interér preto dokončujeme starostlivo, podľa vysokých štandardov a s použitím kvalitných materiálov.

DOKONČENIE HOLOBYTOV

Komfortné bývanie a plnohodnotne strávený čas priamo súvisí s kvalitou interiéru. Postaráme sa o kompletnú finalizáciu novozakúpeného bytu podľa Vašich predstáv - od individuálneho návrhu v spolupráci s našimi architektmi, až po posledný náter.

REKONŠTRUKCIA

Aj to najlepšie riešenie, použitý materiál alebo dizajn časom vystriedajú nové a kvalitnejšie trendy. Náš tím odborníkov neustále sleduje novinky v interiérovom dizajne a je vždy plne pripravený poradiť počas celého priebehu rekonštrukcie.

NÁBYTOK NA MIERU

Keď príde na rad najlepšie využitie možností, ktoré Vám interiér ponúka, nábytok na mieru je výbornou voľbou. Napomáha nie len efektívnemu nakladaniu s priestorom ale pridáva tiež bývaniu unikátnosť Vašej osobnosti. Náš nábytok je tak vyhotovený štýlovo pomocou moderných postupov a pripravený slúžiť Vám roky.

KOMERČNÉ OBJEKTY

Zistite viac o našich riešeniach pre business centrá, hotely a reštaurácie.